Test czystości ziół CleanWeed Strecktest 2.0 Zobacz większe

Test czystości ziół CleanWeed Strecktest 2.0

Nowy produkt

  • Cukier/Brix/Maka - 3 testy
  • Cukier/Brix/Maka - 50 testów
  • Ołów - 3 testy

66,00 zł

Problem: Niestety niektórzy plantatorzy, jak i dystrybutorzy maczają susz w wyjątkowo mocno stężonych roztworach cukru, a następnie suszą materiał ponownie, aby uzyskać 10-15% większej masy całkowitej.

Rezultat: Dym może karmelizować się w drodze do płuc lub w samych płucach i źle wpływać na zdrowie. Clean Weed pomoże sprawdzić jakość suszu.

Wdychacie ołowiu prowadzi do zatrucia. Zazwyczaj kończy się to w szpitalu, ale może również doprowadzić do śmierci. Opary z ołowiu są całkowicie absorbowane do krwi. Objawy zatrucia mogą pojawić się nawet po konsumpcji minimalnej ilości ziół. Zaledwie 300mg/l powoduje poważne zatrucia, a 800mg/l  nieodwracalne skutki i trwałe uszkodzenia.

·          Zestaw „Cukier/Brix/Maka – 50 testów”: 2x płyn odczynnika, 2x słoik do odczynników z korkami, 1x zestaw ilustrowanych instrukcji, 1x para rękawiczek ochronnych.

·          Zestaw „Cukier/Brix/Mąka – 3 testy”: 1x płyn odczynnik, 1x odczynnik słoik z korkiem, 1x zestaw ilustrowanych instrukcji.

·         Zestaw „Ołów – 3 testy”: 3x paski testowe, 1x płyn odczynnik, 1x zestaw szczegółowych instrukcji. Może być uzyty nie tylko do materiału roślinnego ale również do podłoża glebowego, nawozów itp.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Test czystości ziół CleanWeed Strecktest 2.0

Test czystości ziół CleanWeed Strecktest 2.0

Inne w tej kategorii

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl