Test czystości ziół CleanWeed Strecktest 2.0 Zobacz większe

Test czystości ziół CleanWeed Strecktest 2.0

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • Cukier/Brix/Maka - 3 testy
  • Cukier/Brix/Maka - 50 testów
  • Ołów - 3 testy

66,00 zł

Problem: Niestety niektórzy plantatorzy, jak i dystrybutorzy maczają susz w wyjątkowo mocno stężonych roztworach cukru, a następnie suszą materiał ponownie, aby uzyskać 10-15% większej masy całkowitej.

Rezultat: Dym może karmelizować się w drodze do płuc lub w samych płucach i źle wpływać na zdrowie. Clean Weed pomoże sprawdzić jakość suszu.

Wdychacie ołowiu prowadzi do zatrucia. Zazwyczaj kończy się to w szpitalu, ale może również doprowadzić do śmierci. Opary z ołowiu są całkowicie absorbowane do krwi. Objawy zatrucia mogą pojawić się nawet po konsumpcji minimalnej ilości ziół. Zaledwie 300mg/l powoduje poważne zatrucia, a 800mg/l  nieodwracalne skutki i trwałe uszkodzenia.

·          Zestaw „Cukier/Brix/Maka – 50 testów”: 2x płyn odczynnika, 2x słoik do odczynników z korkami, 1x zestaw ilustrowanych instrukcji, 1x para rękawiczek ochronnych.

·          Zestaw „Cukier/Brix/Mąka – 3 testy”: 1x płyn odczynnik, 1x odczynnik słoik z korkiem, 1x zestaw ilustrowanych instrukcji.

·         Zestaw „Ołów – 3 testy”: 3x paski testowe, 1x płyn odczynnik, 1x zestaw szczegółowych instrukcji. Może być uzyty nie tylko do materiału roślinnego ale również do podłoża glebowego, nawozów itp.

 

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl