Maseczka ochronna Ganja Zobacz większe

Maseczka ochronna Ganja

Nowy produkt

100% bawełna kolor: czarna grafika na całej powierzchni posiada małe wzorki listka konopi

47,00 zł

Maseczka ochronna Ganja


Maseczka ochronna Ganja nadaje się do prania i jest przyjazna dla środowiska maska ​​wielokrotnego użytku jest wykonana w 100% z bawełny.

Można ją szybko założyć i zdjąć (po prostu zamocować wokół uszu) i sprawić uśmiech na twarzach innych ludzi. W dzisiejszych czasach jest olbrzymia potrzeba dla bardziej zrelaksowanych interakcji społecznych!

Ważna uwaga:

Najlepszą ochroną przed potencjalną transmisją wirusa jest stałe dystansowanie się od innych, potencjalnie przenoszących wirusy, osób. Niemniej jednak fizyczna bariera zapewniana przez prawidłowe noszenie maski zbiorczej może zapewnić pewną ochronę przed większymi kroplami i kontaktem błony śluzowej jamy ustnej / nosa z zanieczyszczonymi rękami. Dlatego osoby, które chcą nosić maskę, powinny przestrzegać następujących zasad:

Masek należy używać wyłącznie do użytku prywatnego. Należy nadal przestrzegać obowiązujących przepisów higienicznych. Nawet z maską należy zachować bezpieczną odległość co najmniej 1,50 m od innych osób. Zakładając maskę należy uważać, aby nie doszło do zanieczyszczenia wnętrza. Przed założeniem maski należy dokładnie umyć ręce mydłem. Maska musi być prawidłowo umieszczona na ustach, nosie i policzkach i musi przylegać możliwie ciasno wokół krawędzi, aby zminimalizować wnikanie powietrza po bokach. Przy pierwszym użyciu maski sprawdź, czy przepuszcza przez nią wystarczającą ilość powietrza, aby zminimalizować ryzyko utrudniania normalnego oddychania. Nasączoną maskę należy natychmiast zdjąć i w razie potrzeby wymienić lub uprać. Zewnętrzna strona użytej maski jest potencjalnie zakaźna. Aby zapobiec zanieczyszczeniu rąk, nie dotykaj ich. Po zdjęciu maski należy dokładnie umyć ręce (mydłem przez co najmniej 20-30 sekund) zgodnie z ogólnymi zasadami higieny. Po zdjęciu maskę należy przechowywać w hermetycznym worku, lub natychmiast umyć. Powinna być przechowywana tak krótko, jak to możliwe, aby uniknąć w szczególności tworzenia się pleśni.

Inne w tej kategorii

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl