Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

SweetSeeds została założona w 2005 roku w hiszpańskiej Walencji. Jednocześnie z powstaniem marki powstała ich pierwsza feminizowana odmiana, czyli Black Jack, która jest obecnie absolutnym klasykiem znanym z jakości i obfitości. Popularność Black Jack’a przebiły inne tradycyjne odmiany: CreamCaramel oraz Green Poison. SweetSeeds jest doceniana przez kolekcjonerów również za feminizowane odmiany marihuany kwitnące automatycznie, a szczególnie za przełomowy Big Devil razem ze swoimi udoskonalonymi wersjami.

Marka ta, odkąd powstała, cieszy się sporą popularnością na całym świecie. Firma słynie z nasion konopi, które wyróżniają się doskonałą jakością i trwałością. Wśród dostępnych odmian znajdują się ziarna o różnych właściwościach, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć wśród nich coś dla siebie. Producent stale pracuje nad modyfikacjami, aby tworzyć szczepy o jeszcze lepszych walorach kolekcjonerskich i aromatycznych. Nasiona marihuany tej marki to doskonały wybór dla początkujących kolekcjonerów, jednak docenią je również osoby z dużym doświadczeniem.

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie najpopularniejsze odmiany tego producenta. Wśród feminizowanych nasion marihuany znajdziesz automaty, które są odpowiednie w zasadzie dla każdego, bez względu na doświadczenie. Poszczególne produkty różnią się między sobą właściwościami, dzięki czemu możesz wybierać ziarna, które najbardziej pasują do Twojej kolekcji. Tak duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie u nas produkt zgodny z oczekiwaniami. Ciekawą grupę stanowią odmiany Sweet Seeds o fioletowych, żywicznych kwiatostanach.

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl