Bubblegum XL Zobacz większe

Bubblegum XL

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 1 sztuka

38,50 zł

Indoor

maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)

Średnie (do 130cm)

19%

Głównie Indica

Tak

Koniec września / początek października

7 - 9 tygodni

Roślina daje około 500 gram zbiorów z m2 w uprawie indoor, co nie jest rewelacyjnym wynikiem, ale jakość palenia rekompensuje absolutnie wszystko. W uprawie outdoor, wszystko zależy od klimatu. Może być uprawiana w większości krajów, o odpowiedniej porze roku. W mokrych klimatach należy pamiętać o problemach z pleśnią i gniciem korzeni. Kolejną zaletą tej odmiany jest fakt, że pozostaje zawsze mała i łatwa w obsłudze.

Bubble Gum XL ma słodszy aromat od wielu odmian, a także słodki, ziemisty smak. Kwitnienie zajmuje około 8 - 9 tygodni, podczas których tworzą się gęste, pełne żywicy topy. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bubblegum XL

Bubblegum XL

Inne w tej kategorii

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl