Bubble Kush Auto Zobacz większe

Bubble Kush Auto

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 1 sztuka

41,00 zł

Autoflowering

duży (350g-400g/m2 Indoor)

Średnie (do 130cm)

15%

Głównie Indica

Tak

5 - 7 tygodni

Wersja ta obejmuje doskonałe szczepy, które tworzą roślinę łatwą w uprawie i reprezentującą wyjątkowe walory.  


Bubble Gum to pochodzący z Indiany i dopracowany w Holandii szczep indica zasłynął łagodnością i intensywnością haju. Wyraźny słodki smak i zapach tego wielokrotnie nagradzanego szczepu wpływa na podobnie idiosynkratyczny, jednak zadowalający słodki smak Bubble Kush Automatic.


OG Kush jest coraz bardziej popularnym szczepem posiadajecym zalety zarówno indica, jak i sativa, a jego intensywny i długotrwały efekt stanowi o jego popularności na całym świecie.

Royal Critical Automatic jest popularny wśród producentów ze względu na wyjątkowo szybki i łatwy proces uprawy oraz wyjątkową wydajność. Jednakże, ten hybrydowy szczep jest również popularny wśród palaczy ze względu na wyjątkowy smak i satysfakcjonujący haj.

Bubble Kush Automatic posiada przyjemnie słodki smak o subtelnie ziemistych nutach oraz silnym, pozytywnym, kamiennym haju.

Rozsiewa się automatycznie z nasion. W przeciwieństwie do tradycyjnych, feminizowanych nasion, automatycznie kwitnące nasiona powodują, że plantatorzy nie muszą się martwić, aby zapewnić 12 godzin bezpośredniego światła dziennie. Dzięki genetycznym elementom szczepu ruderalis, szczep ten zakwita samoczynnie w ciągu siedmiu tygodni, podobnie jak Bubble Gum Automatic lub Bubba Kush Automatic, również cenione przez plantatorów za plony i łatwość upraw.

Hodowane na otwartym powietrzu, Bubble Kush Automatic dojrzewają w ciągu 7 - 8 tygodni. W szklarniach, dorosłe rośliny osiągają 70 do 100 cm wysokości, na zewnątrz od 100 do 140 cm. Plony wynoszą od 120 do 170 gramów z rośliny hodowanej na zewnątrz, po wyschnięciu.

Po zbiorze, odmiana ta uzyskuje do 16 % THC. Dominującym efektem tego szczepu jest euforia i możliwość zwalczania stresu. Ponieważ konopie te, to w 55 % indica, efekty typowej indica są również zauważalne, włącznie ze zwiększonym apetytem i fizycznym odprężeniem.

Te wytrwałe nasiona są idealne dla plantatorów oczekujących szybko rosnących roślin o automatycznym kwitnieniu. Nie wymaga to takiego wysiłku, jak w przypadku bardziej tradycyjnych, feminizowanych nasion.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bubble Kush Auto

Bubble Kush Auto

Inne w tej kategorii

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl