Bubble Kush Zobacz większe

Bubble Kush

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 1 sztuka

37,50 zł

Indoor, Outdoor

maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)

Średnie (do 130cm)

19%

Głównie Indica

Tak

Połowa września

Tak

7 - 9 tygodni

Dzięki połączeniu OG Kush, który jest jednym z najbardziej popularnych dostępnych szczepów, i doskonałego smakowo Bubble Gum, powstał Bubble Kush, czyli szczep o wspaniałym smaku, przynoszący niezwykłe zbiory. 

Bubble Kush zawiera w sobie 80% genów Indica oraz 20%  Sativa. Zawiera 19% THC. 

Już po jednym buchu Bubba Kush czuje się gumowy smak, przeplatany przyjemnie ze znanym smakiem OG Kush. Jest idealny dla zwolenników idealnego, mentalnego haju pozwalającego się odprężyć i zrelaksować, pogrążając w marzeniach.

W uprawie indoor uzyskuje się zbiory na poziomie 550-600 gram na jedną roślinę, osiągając wysokość od 80 do 140 cm. Bubble Kush osiąga solidne wymiary i mnóstwo zielonej masy. 

W uprawie outdoor, zbiory najlepiej planować na koniec września. Daje 600-650 gram/roślinę, osiągając wysokość 160-200 cm. Rośliny nie lubią wahań temperatur. 

Bubble Kush posiada duże, ciemnozielone liście pokryte cienkimi włoskami i ogromne, widoczne kryształki. 

Bubble Kush daje największe zbiory ze wszystkich odmian „kush”.

Rośliny są mocno zdominowane przez geny indica, umożliwiają relaks zarówno ciała jak i ducha, wciskając w fotel. Doskonałe są także na ból, depresję i bezsenność. 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bubble Kush

Bubble Kush

Inne w tej kategorii

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl