Blue Cheese Auto Zobacz większe

Blue Cheese Auto

Nowy produkt

Nasiona Blue Cheese Automatic nadają się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor. Roślina kwitnie w każdej temperaturze, wymaga wysokiego ustawienia światła. Wydajność to od 325 do 375 gramów na m2 przy uprawie indor i 60-100 gramów na m2 przy uprawie outdoor. Pąki są ciężkie, zwarte i ...
  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 1 sztuka

36,50 zł

Autoflowering

duży (350g-400g/m2 Indoor)

Średnie (do 130cm)

16%

Głównie Indica

Tak

7 - 9 tygodni

Nasiona Blue Cheese Automatic nadają się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor. Roślina kwitnie w każdej temperaturze, wymaga wysokiego ustawienia światła. Wydajność to od 325 do 375 gramów na m2 przy uprawie indor i 60-100 gramów na m2 przy uprawie outdoor. Pąki są ciężkie, zwarte i pełne lepkiej żywicy.

Wybierając uprawę w warunkach outdoor, automatycznie kwitnące, feminizowane rośliny, należy sadzić je w okresie od połowy maja do początku czerwca, gdyż uwielbiają światło słoneczne. Dodanie do mieszanki gleby w 30% z  kokosu poprawi napowietrzanie i wpłynie na zwiększenie wzrostu korzeni, co pozwoli roślinie rozwinąć maksymalny potencjał. Należy je podlewać często małą ilością wody i zapewnić jej mnóstwo dobrego światła. Nasiona Blue Cheese Automatic są przyjazne dla uprawiających i nie mają żadnych specjalnych wymagań. Ich uprawa nie jest zbyt skomplikowana.

Roślina kwitnie w okresie od 7 do 8 tygodni i powinna być gotowa do zbiorów po około 10 tygodniach, dzięki czemu uprawy outdoorowe mogą być zebrane przed nastaniem nocnych przymrozków. Krótki okres wegetacyjny sprawia, że jest to odmiana ulubiona przez osoby uprawiające ją w chłodniejszych warunkach klimatycznych i nawet krótki okres letni wystarczy na uzyskanie światowej klasy pąków Blue Cheese. Dorosła roślina jest niewielka. Sezon zbiorów ze szczepu Blue Cheese Automatic obfituje w ciężkie pąki bogate w THC.

Szczep ten stanowi doskonałe połączenie tego, co najlepsze w jego macierzystych odmianach. Pąki są niesamowicie aromatyczne i wyczuwalne w całym pomieszczeniu. Z pewnością zwrócisz uwagę na silny, słodki owocowy zapach z nutą skunka, która przywodzi na myśl stare, dobre zioło. Smak to połączenie jagody i korzennych przypraw, które pozostawiają posmak łagodnego, kremowego sera. Roślina charakteryzuje się wysokim stężeniem THC i niskim CBD, a także wilgotnym, intensywnym i aromatycznym dymem, który nie jest suchy.

Efektem palenia Blue Cheese Automatic jest relaksujący, podnoszący na duchu haj i wszechogarniający spokój. Roślina jest często nazywana mózgową lub kosmiczną, ze względu na swoje działanie w zakresie kreatywności i funkcji poznawczych. Idealna do wyluzowania się po ciężkim, długim dniu lub zażycia w niewielkiej grupie bliskich przyjaciół.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Blue Cheese Auto

Blue Cheese Auto

Nasiona Blue Cheese Automatic nadają się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor. Roślina kwitnie w każdej temperaturze, wymaga wysokiego ustawienia światła. Wydajność to od 325 do 375 gramów na m2 przy uprawie indor i 60-100 gramów na m2 przy uprawie outdoor. Pąki są ciężkie, zwarte i pełne lepkiej żywicy.

Inne w tej kategorii

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl