Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 76 elementów

RoyalQueenSeeds to europejska firma skupiająca się na produkcji nasion marihuany. Doświadczenie zdobyte w ciągu ponad dwudziestu lat w Holandii pozwoliło na założenie własnej firmy oferującej nową linię nasion. Odmiany od RoyalQueenSeeds zdobyły aż osiem zwycięstw na najbardziej prestiżowych CannabisCup. Wygrane zapewniają o najlepszej jakości marihuany i ciągłym udoskonalaniu odmian. W ich ofercie znajdziecie wysokiej jakości nasiona feminizowane (bez potrzeby szukania i wyrywania męskich roślin, i skupieniu się na hodowli właściwych kwiatów), medyczne, a także kwitnące automatycznie.

Marka ta zdobyła zaufanie najbardziej wymagających klientów, tworząc ziarna o wyjątkowym genotypie. Cały proces produkcji jest szczegółowo kontrolowany, a rośliny uprawiane są wyłącznie z zastosowaniem naturalnych środków. Dzięki temu trafiające do sprzedaży nasiona marihuany wyróżniają się najwyższą jakością. Firma opracowała wiele autorskich szczepów, które zyskały uznanie na całym świecie ze względu na swoje parametry i właściwości. Dzięki temu wykazują one wysoką wartość kolekcjonerską. Współpraca z tym producentem pozwala nam zaoferować nie tylko znane na całym świecie odmiany, ale także niszowe gatunki dla prawdziwych koneserów.

W sprzedaży mamy wiele odmian, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów. Wśród nasion konopi, które cieszą się największą popularnością, można wyróżnić LemonHaze, AmnesiaHaze czy White Widow. Oferujemy jedynie feminizowane nasiona konopi, co decyduje o ich wartości i przeznaczeniu zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kolekcjonerów. Produkty Royal Queen Seeds zdobyły wielu miłośników - dołącz do nich i Ty!

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl