Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W ofercie tego producenta znajdziesz szeroki wybór najlepszych odmian nasion typu indoor i outdoor. Ta katalońska marka zapoczątkowała swoją działalność w 2008 roku, zyskując uznanie wśród najbardziej wymagających kolekcjonerów. Współpraca z tym producentem pozwala nam zaproponować wysokiej jakości odmiany, które wyróżniają się doskonałymi walorami zapachowymi. Rośliny Pure Seeds są niewymagające w przechowywaniu, a zapewnienie im odpowiednich warunków gwarantuje pełną satysfakcję z kolekcji.

Producent stale pracuje nad udoskonalaniem genetyki szczepów, czego efektem jest bogata oferta feminizowanych nasion różnych odmian. Warto zaznaczyć, że niektóre z nich ze względu na wysoką zawartość CBD stanowią grupę najbardziej pożądanych produktów dostępnych na rynku. Nasiona marihuany są przystosowane do różnych warunków i trwałe, dzięki czemu zachowują swoje właściwości bez względu na czynniki zewnętrzne.

W naszym sklepie znajdziesz jedynie feminizowane nasiona konopi, co jest gwarancją najwyższej jakości oraz wytrzymałości ziaren.

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl