Filtruj według

Nasiona feminizowane
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Plon
więcej... mniej
Genotyp
więcej... mniej
Czas kwitnienia
więcej... mniej
THC
więcej... mniej
Dla Początkujących
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
CBD
więcej... mniej
Filter
Pokazuje 1 - 24 z 778 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 778 elementów

Ziarna konopi

Są one roślinami rozdzielnopłciowymi, co oznacza, że występują odmiany żeńskie oraz męskie. Nasiona konopi siewnej zawierające dwa chromosomy X produkują w niemal stu procentach przypadków rośliny żeńskie. To dlatego są tak cenione przez kolekcjonerów. Żeńskie krzewy można poznać po dużej ilości topów konopi, czyli pąków żywicznych. To właśnie one mają wartość użytkową i wykazują właściwości charakterystyczne dla danej odmiany rośliny. Wykorzystanie feminizowanych nasion to między inny:

  • pewność co do ich trwałości,
  • cenne urozmaicenie kolekcji,
  • gwarancja do konkretnych parametrów produktu,
  • pewność najwyższej jakość ziaren.

Żeńskie nasiona marihuany są najbardziej pożądane przez kolekcjonerów ze względu na swoje charakterystyczne cechy. Takie ziarna konopi są dużo bardziej wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki, co znacznie ułatwia ich przechowywanie.

Topy marihuany

Kwiatostany odmian żeńskich są najbardziej pożądanym produktem, ponieważ to w nich skupia się cała moc rośliny. Topy marihuany wykorzystywane są do produkcji zatwierdzonych środków medycznych. Z kolei z całkowicie legalnych nasion konopi siewnej wyrastają krzewy, których topy można przerobić na susz lub niezwykle wartościowy olej konopny. Ze względu na to, że jedynie konopie żeńskie są zdolne do wytworzenia kwiatów bogatych w aktywne związki, najczęściej dostępne w sprzedaży są nasiona feminizowane.

W naszej ofercie z nasionami marihuany znajdziesz odmiany indoor i outdoor. Feminizowane nasiona konopi pochodzą z najlepszych światowych banków. Oznacza to, że w nasionach konopi nie ma żadnych sztucznych preparatów chemicznych. To gwarantuje ich najwyższą jakość i wytrzymałość kolekcji.

Produkcja nasion feminizowanych opiera się na uzyskaniu w pełni żeńskich ziaren, które mają największą wartość dla kolekcjonerów. Uzyskuje się je różnymi metodami dającymi 100 % pewności otrzymania odpowiednich parametrów. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór feminizowanych nasion konopi, dzięki którym wzbogacisz swoją kolekcję o najpopularniejsze, najbardziej pożądane odmiany.

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl