Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Marka funkcjonuje na rynku konopny już od ponad dwóch dekad. Została założona w Wielkiej Brytanii przez pasjonatów cannabis i szybko stała się jednym z ważniejszych producentów nowych szczepów tej rośliny. Nasiona Dr Joint Seeds są bardzo cenione przez kolekcjonerów, dotyczy to nie tylko kultowej odmiany Lowryder, ale też pozostałych szczepów, np. Purple Ryder, Diesel Ryder oraz Chronic Ryder. Firma nieustannie prowadzi badania genetyczne nad kolejnymi hybrydami, a jej pracownicy są cenionymi konsultantami w tej dziedzinie. Jest pionierem w produkcji odmian typu autoflowering, czyli automatycznie kwitnących. W asortymencie posiada przede wszystkim wyroby feminizowane przeznaczone do upraw indoor oraz outdoor.

Flagowym produktem Jonit Doctor’s jest odmiana Lowryder, która nieprzerwanie od kilkunastu lat cieszy się uznaniem wśród hodowców i kolekcjonerów. Jej druga, ulepszona wersja charakteryzuje się niezwykle obfitymi plonami. Roślina jest bardzo niska, jednak mocno się rozrasta, dlatego sprawdzi się do upraw o ograniczonej powierzchni. Na świecie jest również ceniona ze względu na niesamowite doznania, jakie zapewnia. Posiada bogaty, pikantny smak i aromat o owocowej nucie z domieszką sosny. Powstała w wyniku połączenia indici i brazylijskiej sativy. Charakteryzuje się optymalną zawartością THC w granicach 12-15%. Jej ogromną zaletą jest bez wątpienia krótki czas kwitnienia, wynoszący maksymalnie do 9 tygodni. Wersja druga posiada w swoim składzie również genotyp Santa Maria.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór nasion marihuany marki Joint Doctor’s w niezwykle atrakcyjnych cenach. Producent znany jest z dopracowanego procesu hodowli i stabilności genetycznej swoich odmian, dlatego nie musisz się obawiać o jakość zakupionych eksponatów. Każdy z wyrobów tej marki na pewno będzie też trafną inwestycją. Dlatego sprawdź nasz asortyment i wybierz wariant, który najlepiej dopasuje się do Twojej kolekcji.

Firma Joint Doctor’s należy do legend branży. To dlatego, że wprowadziła na rynek odmianę Lowryder – pierwszą hybrydę łączącą nasiona feminizowane i automatyczne. Tego rodzaju nasiona konopi jeszcze niedawno były nowością, a dziś ma je w swojej ofercie niemal każda firma chcąca przyciągnąć szczególnie nowych, niedoświadczonych kolekcjonerów. Zarówno odmiana Lowryder, jak i jej następcy tacy jak Lowryder 2, Chronic Ryder czy Easy Ryder cieszą się wciąż ogromnym zainteresowaniem i poważaniem klientów na całym świecie. Dlatego z pewnością warto je dołączyć do swoich zbiorów.

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl