JACK HERER AUTO (GHS) Zobacz większe

JACK HERER AUTO (GHS) - nasiona konopi

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk

87,00 zł

Głównie Sativa

Jack Herer

maksymalny (ponad 550g/m2)

7 - 9 tygodni

Wysokie (ponad 130cm)

Tak

Indoor/Outdoor

Tak

15-20%

najlepsza jakość upalenia - pełnia umysłowych efektów i mocne odprężenie całego ciała

słodkie cytrusy zmieszane z pieprznym piżmem, charakterystycznym skunkiem i ostrą miętą

cytrusowo-skunkowy z wyczuwalnym piżmem i miętą

Jack Herer Auto jest szybki, w pełni automatyczny okres kwitnienia gwarantuje największe plony już w 9 tygodni od wykiełkowania. Roślina w pełni pokrywa się sativowymi topami o znacznej zawartości THC. W pełni czysta genetyka gwarantująca zachowanie najlepszego dziedzictwa i piękna tej niezwykłej rośliny. Uznawana za jedną z najlepszych Sativ na rynku.

Jack Herer Auto jest niską odmianą, z której w outdoorze po okresie kwitnienia wynoszącym 7 tygodni, zbierzemy około 80-100 g z rośliny. W hodowli indoorowej to około 700 g/m2. Potrzebuje temperatur wyższych od 10°C.

Smak i zapach to pełnia cytrusowych barw wymieszana z porażającym pieprznym piżmem. Dopełniony skunkowymi nutami w towarzystwie ostro miętowego posmaku. Szybkie uderzenie pełnych umysłowych efektów zapewniające najlepszą jakość upalenia. Delikatne rozluźnienie całego ciała przechodzące w spokojny i zrównoważony relaks całego ciała i umysłu. Jest polecany przy napięciach mięśniowych, różnego rodzaju bólach i stanach zapalnych. Jack Herer pomoże każdemu cierpiącemu na nadmierny stres, przewlekłe przemęczenie i stany lękowe.

Inne w tej kategorii

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl