A.M.S. Zobacz większe

A.M.S.

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk

57,00 zł

Swiss Sativa x Swiss Indica

Indoor, Outdoor

maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)

Wysokie (ponad 130cm)

17-19%

początkowe umysłowe pobudzenie z dodatkiem euforii przechodzące w przyjemną i delikatną relaksację

słodko-kwaśne cytryny, drewno sandałowe i ostrzejsze przyprawy

50% Indica / 50% Sativa

słodko-kwaśny

Tak

Tak

7 - 9 tygodni

AMS  to feminizowane nasiona marihuany otrzymane z krzyżówki Swiss Sativa i Swiss Indica. Wyważona hybryda Sativa/Indica, bardzo energiczna i wytrzymała, prosta w uprawie. Cechuje ją krótki okres kwitnienia, znaczna wydajność i wysoka produkcja najlepszych plonów.Średnio wysoka roślina o stabilnej i kompaktowej strukturze przypominającej świąteczną choinkę - pełna długich i lepkich topów zgromadzonych w centralnej części i na pomniejszych rozgałęzieniach. Wykazuje wysoką odporność na pleśnie i szkodniki.

Intensywna i przejmująca w smaku i zapachu mieszanka słodko-kwaśnych cytryn, drewna sandałowego i ostrzejszych przypraw.

Efekty są mocne i zrównoważone - rozpoczynające się od umysłowej stymulacji pełnej euforii i pobudzenia, przechodzące w delikatne i przyjemne uczucie pełnej relaksacji. Mimo silnych efektów pozostawia umysł w stanie pełnej przejrzystości. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

A.M.S.

A.M.S.

Inne w tej kategorii

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl