White Widow Zobacz większe

Lemon Skunk - nasiona konopi

Nowy produkt

Kosmiczny wiatr.
  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 50 sztuk
  • 100 sztuk

72,28 zł

50% Indica / 50% Sativa

maksymalny (ponad 550g/m2)

8 - 10 tygodni

Wysokie (ponad 130cm)

Indoor/Outdoor

Tak

Tak

15-20%

euforyczne, odprężające i uspokajające.

cytrusy

Skunk, cytrusy

Koniec września / początek października

Kosmiczny wiatr! Z tym skojarzy Ci się zapach Lemon Skunk od Galaxy High Seeds podczas kwitnienia. Jest mocny, intensywny, owocowy więc warto zaopatrzyć się w porządny filtr węglowy w przypadku growingu indoorowego. Lemon Skunk to gwarancja nieziemskiego euforycznego haju, który odpręża i uspokaja.

Lemon Skunk od Galaxy High Seeds to krzyżówka Skunka Criticala. Jest rozgałęzioną odmianą dobrze sprawdzającą się w ScrOG i nie męczącą się w LST. W uprawie indoor osiąga do 800 g/m2 w okresie kwitnienia wahającym się od 8 do 10 tygodni. W outdoorze pod koniec września możemy uzyskać nawet 800 g na roślinę.

Topy Lemon Skunk mają kształ podłużnej bombki choinkowej. Pokryte są dużą ilością stygmatów i gęstą żywicą co daje im cukierkowy efekt. Zapach rośliny jest intenstyny, cytrusowy z nutą Skunka. W gęstym dymie wyczujemy podobne smaki.

Lemon Skunk od Galaxy High Seeds to hybryda (Sativa/Indica) ma około 19% THC, 0.2% CBD i 0.7 CBN, ta relaksująca mieszanka to dobry sposób na leczenie lęku, depresji, zapalenia stawów czy przewlekłego bólu. Haj jest euforyczny, odprężający i uspokajający.

 

Zapraszamy do zakupu nasion feminizowanych Galaxy High Seeds.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl