Cheese Zobacz większe

Cheese - nasiona konopi

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 50 sztuk
  • 100 sztuk

72,28 zł

Głównie Indica

Skunk

bardzo duży (450g-550g/m2)

7 - 9 tygodni

Niskie (do 80cm)

Indoor

Tak

Tak

15-20%

ciało/umysł

silny, skunowy

Koniec września / początek października

INFORMACJA: NASIONA SPRZEDAJEMY TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH. UPRAWA W POLSCE JEST ZABRONIONA I GROZI ZA TO KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI.

NASIONA FEMINIZOWANE - OZNACZA TO ŻE 99% ROŚLIN BĘDZIE ŻEŃSKICH.

Jeśli ktoś wątpi jeszcze, że księżyc jest z sera to musi spróbować Cheese od Glaxy High Seeds. Odmiana ta zabierze Cię w prawdziwy stan nieważkości, jaki towarzyszy naszemu naturalnemu satelicie. Poznaj smak księżycowego sera z Chees od Galaxy High Seeds.

Cheese to miesznka genów Skunka, zatem przeważa w nim Indica. Jest wielokrotnie nagradzaną odmianą i szczególnie lubianą w Wielkiej Brytani. Charaktreryzuje się niskim wzrostem jak przystało na Indice. Cheese od Galaxy High Seeds jest przystosowany głównie do hodowli Indoor. Jednakże w outdorze przy niskich temperaturach kwiaty zmieniają barwę na niebieską co daje jej dodatkowy efekt wizualny, niestety zazwyczaj kosztem mocy. Odmiana należy do szybkich oraz charakteryzuje się wysokim plonem, dodatkowo jest wytrzymała co czyni ją dobrym kandydatem dla początkujących. Dzięki Cheese od Galaxy High Seeds nie zrazisz się do growingu.

Cheese ma intensywny zapach o czym świadczy nieprzypadkowow dobrana nazwa. Działa na umysł jak i na ciało. Poznaj ciemną stronę księżyca z Cheese od Galaxy High Seeds.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl