Amnesia Haze Auto Zobacz większe

Amnesia Haze Auto - nasiona konopi

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 50 sztuk
  • 100 sztuk

72,28 zł

Głównie Sativa

bardzo duży (450g-550g/m2)

8 - 10 tygodni

Średnie (do 130cm)

Tak

Indoor/Outdoor

Tak

20-25%

euforyczne, silne

cytrusowy, słodki, metaliczny

cytrusowy, kadzidełkowy

Połowa października

0 - 3%

INFORMACJA: NASIONA SPRZEDAJEMY TYLKO DO CELÓW KOLEKCJONERSKICH. UPRAWA W POLSCE JEST ZABRONIONA I GROZI ZA TO KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI.

NASIONA FEMINIZOWANE - OZNACZA TO ŻE 99% ROŚLIN BĘDZIE ŻEŃSKICH.

Amnesia Haze Auto od Galaxy High Seeds, to prawdziwa supernova. Omgromna zawartość THC (do 25%) zabierze Cię w kosmiczną podróż po galaktyce. Ten energetyczny haj wpowadza w kreatywny stan pełen wigoru I chęci do odkrywania wszechświata.

Amnesia to jedna z najbardziej znanych klasycznych odmian na rynku, przodująca w rankingach sprzedaży. Jak przystało na  sative jest wysoka oraz kwitnie bardzo długo (nawet do 12 tygodni) jednak w wersji autoflowering przeznaczonej głównie do uprawy Indoor udało skrócić się ten czas do około 80 dni. Charakteryzuje się obfitym plonem (do 500g/m2) o długotrwałym euforycznym, energetycznym i ożywiającym działaniu. Ogromna paleta aromatów oraz smaku zawiera w sobie cytrusy, pikantne przyprawy, słodką nutę kadzideł z metalicznym zakończeniem.

Amnesia Haze Auto to doskonała towarzyszka każdego podróżnika przemierzającego wszechświat. Poznaj nasiona feminizowane od Galaxy High Seeds.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl