Easy Sativa Zobacz większe

Easy Sativa - nasiona konopi

Nowy produkt

  • 4 sztuki
  • 10 sztuk

210,06 zł

bardzo duży (450g-550g/m2)

Indoor/Outdoor

Tak

Podnoszące na duchu, inspirujące

słodkie miodowe lekko ostre

Mięta, orzeszki piniowe, cytrusy

Połowa września

Popularna odmiana od Female Seeds, która jest ceniona przez kolekcjonerów nasion marihuany na całym świecie. Easy Sativa to szczep typu outdoor, który został opracowany w taki sposób, aby wytrzymał niesprzyjające warunki atmosferyczne obszarów o chłodniejszym klimacie. Z tego powodu cieszy się dużym uznaniem wśród plantatorów z północnej półkuli. Zapewnia ciekawe doznania psychodeliczne i organoleptyczne, wszystkie rośliny dają czysty haj sativy. Wyróżnia ją imponująca obfitość plonów i skrócony czas wegetacji. Są to bez wątpienia najczęściej kupowane nasiona marihuany na outdoor.

Jedna z odmian outdoorowych dająca największy plon, zdecydowanie najpopularniejsza. Wszystkie nasiona outdoor z Female Seeds są specjalnie przystosowane do chłodniejszego klimatu i krótkiego lata. Szczep, jak sama nazwa wskazuje, to w 100% sativa, dlatego dojrzała roślina w kształcie przypomina charakterystyczną dla tego typu choinkę. Bardzo szybka i łatwa odmiana, szczególnie polecana na outdoor. Osiąga imponującą wysokość wynoszącą nawet do 250 centymetrów, wymaga niewielkiego nakładu pracy. Bardzo dobrze znosi susze oraz niską temperaturę, niestraszne jej są nawet pierwsze przymrozki! Plantatorzy zaczynają ją siać już w kwietniu, kwitnie w połowie lipca, z kolei we wrześniu nagradza ogromnym plonem. Należy przy tym pamiętać, że nie nadaje się do uprawy indoor. Producent Female Seeds nie poleca trzymania roślin pod sztucznym oświetleniem przed wysadzeniem

Nasze nasiona feminizowane Easy Sativa zapewniają rośliny, które mogą mieć zróżnicowany smak, w zależności od dominującego fenotypu - pikantnego lub słodkiego. Wyróżnia je również wspaniały zapach, który zadowoli nawet wymagające podniebienie. Przeważają tutaj nuty cytrusowe, miętowe z domieszką sosny i miodu. Cechą charakterystyczną odmiany jest niezapomniany, euforyczny haj, który poprawia samopoczucie i pobudza kreatywność. Wykazuje działanie pobudzające, dlatego cieszy się popularnością wśród użytkowników szukających odpowiedniej opcji na dzień czy ważne wydarzenie - w Polsce można jej używać tylko do celów kolekcjonerskich.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl