BubbleGummer Zobacz większe

BubbleGummer - nasiona konopi

Nowy produkt

  • 4 sztuki
  • 10 sztuk

174,06 zł

Indoor

Ta kultowa odmiana marihuany znana jest doskonale wszystkim kolekcjonerom nasion konopi. Oryginalny Bubble Gum stworzony został przez growerów z Indiany w USA i ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród branżowych, m.in. High Times Cannabis Cups. Jego dużą zaletą jest krótki czas kwitnienia, które wynosi ok. 60 dni po zasianiu. BubbleGummer ma charakterystyczny słodki zapach oraz smak przypominający gumę balonową, czemu to zawdzięcza swoją nazwę. Wyczuwalne są tam również delikatne nuty drzewa owocowego.

Nasz sklep w ofercie posiada nasiona BubbleGummer feminizowane, które będą doskonałym zwieńczeniem każdej kolekcji! Odmiana charakteryzuje się całkiem wysoką zawartością THC, wynoszącą ponad 20%. Poza tym zawiera w swoim składzie średnią zawartość CBD, dlatego jest powszechnie uznawana za wyrób o przeznaczeniu medycznym. Jej genotyp to 50% indica i 50% sativa, łączy w sobie najlepsze cechy obu. Gwarantuje obfity plon o bardzo dobrej jakości. Nadaje się do upraw indoor oraz outdoor. Kwitnie o każdej porze roku przy temperaturze niespadającej poniżej 10°C.

Odmiana kwitnie około 8 tygodni, daje bardzo euforyczny haj. Wyróżnia ją bardzo silne działanie, nieco zbliżone do sativy. Wywołuje uczucie szczęścia, relaksuje i wprawia w podekscytowanie. Topy są bardzo słodkie, pełne żywicy przy czym rośliny nie są zbyt wysokie i niezbyt rozgałęzione. Maksymalna wysokość, jaką może osiągnąć w przypadku uprawy indoor to 100 centymetrów. Producent nasion dostępnych u nas gwarantuje ich najwyższą jakość, dlatego na pewno podniosą wartość każdej kolekcji. Produkt można zakupić w naszym sklepie internetowym już od jednej sztuki. Przy większym zamówieniu cena jednostkowa jest jeszcze niższa! Zachęcamy również do sprawdzenia, jakie pozostałe nasiona marihuany posiadamy w asortymencie.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl