Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów

Czy wiesz, że Dutch Passion to jedna z najbardziej uznanych firm na rynku konopi? Jej historia zaczęła się jeszcze w XX wieku. To najstarszy na świecie bank nasion marihuany, który oficjalne powstał w 1987 roku w Amsterdamie. Jego założyciel - Henk van Dalen – zaczynał od uprawy marihuany w 1970 roku na własne potrzeby. Wśród odmian dostępnych od Dutch Passion są również, tak lubiane przez kolekcjonerów, nasiona feminizowane. Dutch Passion otrzymał pierwsze miejsce za całokształt działalności podczas High Times Cannabis Cup w Amsterdamie.

To właśnie ta marka jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży feminizowane nasiona marihuany, które dziś są tak chętnie kupowane przez kolekcjonerów. Przez lata zarówno oferta nasion konopi, jak i skala, na którą działa producent się zwiększały. Dzięki temu dziś marka ta jest jedną z najsławniejszych i największych firm w branży.

Oferta nasion marihuany od Dutch Passion zadowoli każdego. Przede wszystkim dlatego, że jej produkty wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Producent proponuje ponadto szereg odmian zróżnicowanych pod względem parametrów i tym samym przystosowanych do rozmaitych preferencji. Nasz sklep łączy szeroki wybór z przystępnymi cenami, dlatego, jeśli chcesz uzupełnić swoją kolekcję o nasiona tego producenta, warto zacząć właśnie tutaj. Serdecznie polecamy nie tylko doświadczonym koneserom, ale również początkującym zbieraczom. Na pewno nie będziesz zawiedziony!

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl