Critical + 2.0 Zobacz większe

Critical + 2.0

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 25 sztuk
  • 1 sztuka

52,00 zł

Indoor, Outdoor

maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)

THC: 20% CBD: 0,3%

Głównie Sativa

nutka cytryny, sosna, przyprawy

Tak

Koniec września / początek października

5 - 7 tygodni

Prezentujemy państwu nasiona marihuany od Dinafem. To odmiana, która charakteryzuje się przewagą genotypu Sativa, który został połączony z odmianami Critical +. Dodatkowo, nasiona te zawierają bardzo odporny na wilgoć fenotyp. Takie połączenie, pozwala na uprawianie nasion przez wielu hodowców. Ciekawostką może być tutaj fakt, że w regionach, gdzie wcześniej niemożliwa była uprawa tych nasion, obecnie nie stanowi już ona najmniejszego problemu.

 

Critical + 2.0, to wysokiej jakości odmiana marihuany. Odznacza się ona bardzo krótkim czasem kwitnienia. Topy, które wytwarza roślina, są bardzo duże, ciężkie a ich cechą charakterystyczną jest przede wszystkim to, że są pokryte żywicą. 

Jeśli chodzi o zbiory, to w przypadku rośliny Critical + 2.0, to powinno się je wykonywać z końcem września lub początkiem października. 

Jeśli chodzi o smak rośliny, to jest to mieszanka różnych przypraw, cytryny oraz sosny. Smakuje świeżo i delikatnie. Dodatkowo, warto podkreślić, że Critical + 2.0, odznacza się intensywnym aromatem. Roślina ta idealnie nadaje się do użytku komercyjnego, pozwala na uzyskanie obfitych plonów. 

Critical + 2.0 działa bardzo silnie, długo oraz daje efekt euforii.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Critical + 2.0

Critical + 2.0

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

trawka.org haszysz.com nasionakonopi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl