Moby Dick (Dinafem) Zobacz większe

Moby Dick (Dinafem)

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 25 sztuk
  • 1 sztuka

61,00 zł

Indoor

maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)

Do 21% THC, bardzo mało CBD

Głównie Sativa

Tak

Tak

8 - 10 tygodni

Moby Dick to najbardziej sławna odmiana od Dinafem i zarazem najmocniejsza. Jest efektem skrzyżowania klonów najlepszej sativy i najlepszej indyjki z roślin matek w Dinafem. Już po pierwszym buchu można poczuć jej moc.

Moby Dick jest najbardziej psychoaktywną odmianą od Dinafem. Stężenie THC do 21% i ponadprzeciętnym stężeniem THCV.

THCV występuje w równikowych sativach w reakcji na ultrafioletowe promienie słońca. Wzmacnia działanie THC. Małe stężenie CBD zwiększa psychoaktywne działanie oraz jego długość. Efekt to mocno zwiększony apetyt i pragnienie; z sukcesem sprawdza się u osób po chemoterapii i cierpiących z powodu anoreksji. Występują w tej hybrydzie dwa fenotypy: ok. 65% roślin będzie miało przewagę cech sativy a 35% będą to mniejsze, szybciej kwitnące rośliny. Fenotyp sativy ma drewniany, sosnowy aromat a fenotyp indica jest zauważanie słodszy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Moby Dick (Dinafem)

Moby Dick (Dinafem)

Inne w tej kategorii

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl