Blue Cheese (Dinafem) Zobacz większe

Blue Cheese (Dinafem) - nasiona konopi

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk

89,48 zł

Głównie Indica

Exodus UK Cheese x Blueberry

bardzo duży (450g-550g/m2)

7 - 9 tygodni

Wysokie (ponad 130cm)

Indoor/Outdoor

Tak

Tak

15-20%

fizyczny relax

jagoda, owoce leśne

ser, jagoda, intensywny

Koniec września / początek października

Odmiana zyskała bardzo duże uznanie wśród specjalistów z branży dzięki swojemu niepowtarzalnemu aromatowi oraz ciekawemu efektowi działania. Z tego powodu Dinafem Seeds Blue Cheese, którą sprzedaje nasz sklep, będzie ważną pozycją w każdej kolekcji! Jest mocno żywiczną indyjką bardzo szybką (gotowa po około 50 dniach kwitnienia) i bardzo produktywną (500-550g/m2). Oferujemy starannie dobrane, feminizowane nasiona o najwyższej jakości, pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Produkt sprzedajemy w bardzo przystępnej cenie, która obniża się proporcjonalnie przy większym zamówieniu.


Blue Cheese od Dinafem to hybryda stworzona ze skrzyżowania dwóch wyśmienitych odmian takich jak UK Cheese i Holenderski Blueberry. Jej genotyp to przede wszystkim indica i niewielka domieszka sativa. Producent chciał otrzymać produkt gwarantujący niezapomniane doznania organoleptyczne. Udało im się otrzymać wyrób, którego zapach oraz smak na długo pozostają w pamięci. Topy mają unikalny, słodki, owocowy zapach borówek amerykańskich z wyraźnie przebijającym zapaszkiem serowym typowym dla Cheese. Ich aromat zadowoli nawet najbardziej wysublimowane gusta. Jednak ze względu na jego intensywność może być konieczne wykorzystanie filtrów węglowych w hodowli. W smaku można również wyczuć owoce, pikantne przyprawy i posmak sera. Pierwsze doznania są słodkie i subtelne, dopiero pod koniec można zauważyć nieco cierpką nutę.


Odmiana zapewnia obfity plon w uprawie typu indoor oraz outdoor, dlatego cieszy się dużym powodzeniem wśród growerów na całym świecie - w Polsce przeznaczona tylko do celów kolekcjonerskich. Dzięki zawartości genu Blueberry roślina ma bardzo krótki czas kwitnienia, trwający do 9 tygodni. Z tego powodu w uprawie outdoor powinna wyrosnąć przed przymrozkami. Osiąga wysokość maksymalną 130 centymetrów, a na jej topach znajduje się gęsta żywica. W chłodniejszych regionach rośliny mogą nabierać fioletowej barwy. Gwarantuje przyjemny high z energetyzującym wstępem, który sprawdzi się zarówno na spotkanie towarzyskie, jak i do pracy kreatywnej. Wraz z postępem czasu powoduje odprężenie mięśni ciała i relaksuje.

Inne w tej kategorii

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl