Amnesia XXL Auto Zobacz większe

Amnesia XXL Auto - nasiona konopi

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk
  • 25 sztuk

104,63 zł

Głównie Sativa

Original Amnesia x Original Amnesia Auto

bardzo duży (450g-550g/m2)

8 - 10 tygodni

Wysokie (ponad 130cm)

Tak

Indoor

Tak

Tak

20-25%

bardzo intensywne euforyczne pobudzenie

cytrusy, klasyczny haze

cytrusowo-haze'owy

Połowa września

Amnesia Kush XXL Auto, powstała w wyniku połączenia klasycznej Amesii z wersją tej rośliny, która charakteryzuje się automatycznym kwitnieniem, a jej tajemnica tkwi w prostocie.

Amnesia XXL Auto od Dinafem, to odmiana feminizowana, automatyczna. Doskonale sprawdza się ona w plantacjach każdego - nawet początkującego. W tej hybrydzie dominuje Sativa, a cechą charakterystyczną dla tej rośliny jest maksymalnie 90- dniowy cykl życia. 

Dinafem postawił na połączenie klasycznej Amnesii z jej automatycznie kwitnącym odpowiednikiem, rezultat? Jeśli chodzi o zbiory, to w przypadku rośliny jaką jest Amnesia XXL Auto, możemy mówić, że plon będzie wynosił od 450 do nawet 500g na metr kwadratowy. Roślina świetnie radzi sobie w plantacjach outdoor, dając około 170g materiału na roślinę po 3 miesiącach od wysiewu. 

Warto wiedzieć, że jeśli dodamy do gleby około 30% kokosa, uzyskamy lepsze efekty jeśli chodzi o zbiory. Sprawi to, że ziemia zyska lepsze napowietrzenie a to przełoży się na jakość produkcji. Nie należy jednak przesadzać z ilością nawozu - zbyt duża jego ilość, może niekorzystnie wpłynąć na smak i zapach rośliny.

Aromat Amnesia XXL Auto to charakterystyczne dla tej odmiany nuty cytrynowe, doskonale współgrające z wonią sosny i kadzidła. Moc rośliny objawia się w szybkim i długotrwałym działaniu, które docenią doświadczeni koneserzy gatunku. Nasiona na sztuki, można zamówić w naszym sklepie w dowolnej ilości.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl