Promocja Amnesia Kush Zobacz większe

Amnesia Kush - nasiona konopi

Nowy produkt

  • 1 sztuka
  • 3 sztuki
  • 5 sztuk
  • 10 sztuk

38,40 zł

48,00 zł

-20%

8 - 10 tygodni

Indoor

Amnesia Kush powstała w wyniku połączenia dwóch, uznanych za jedne z najpopularniejszych odmian, a mianowicie Amnesia Haze oraz OG Kush. Jeśli chodzi o pierwszą z wymienionych roślin, to jest to klasyk prosto z Holandii. Od wielu lat, Amnesia Haze jest na liście najchętniej kupowanych w amsterdamskich coffe shopach. Jeśli zaś chodzi o OG Kush, to cieszy się ona największą popularnością w Kalifornii oraz całych Stanach Zjednoczonych. 

Jeśli chodzi o uprawę Amnesia Kush, to przede wszystkim należy wskazać tutaj fakt, że roślina ta jest de facto hybrydą w której dominuje Sativa. Dzięki temu, uznawana jest ona za jedną z najmocniejszych a zarazem najczęściej wybieranych, feminizowanych odmian. 

Wysokość rośliny, to około 3 m, zaś jeśli chodzi o obfitość plonu, szacuje się, że może on osiągnąć około 800g na jedną roślinę. Jej czas kwitnienia wynosi około 60 do 70 dni, natomiast jest on ściśle powiązany z tym, jakie warunki uprawy zapewnimy roślinie. Zaleca się uprawę w szklarni lub w bardzo ciepłym klimacie. Jeśli chodzi o nawożenie, to Amnesia Kush wymaga go w bardzo dużym stopniu. Na etapie kwitnienia, koniecznie powinniśmy zadbać o to, aby wilgotność podłoża była możliwie jak najniższa. Stężenie THC w tej roślinie przekracza 20%, dlatego nie jest ona polecana osobom początkującym.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl