Kleaner Spray Zobacz większe

Kleaner Spray

Nowy produkt

  • 100 ml
  • 30 ml

69,00 zł

Kleaner usuwa ślady leków i innych substancji w ślinie oraz na skórze. Działa około jedną godzinę w ślinie oraz około 3-5 godzin na skórze.
Zastosowanie:
  • Higiena jamy ustnej: Nacisnąć spray 1-2 razy (ca.4ml). Rozprowadzić w ustach.
  • Higiena osobista:  Kleaner do smarowania (ca.5ml) głowy, szyji, itp. , wcierać dokładnie. Działa natychmiast.

Produkt został stworzony ze względu na wzrost kontroli kierowców oraz pracowników. Po użyciu substancji i przespaniu nocy można bezpiecznie wsiąść za kółko i bezpiecznie dojechać do celu. Badania wykazały, że ten produkt działa bezpośrednio, bez stosowania dodatków chemicznych. Kleaner jest całkowicie bezpieczny, nawet jeśli zostanie przypadkowo spożyty doustnie.
UWAGA!
Każdy kto wsiada za kierownicę, pracuje bądź bierze udział w zawodach sportowych pod wpływem jakiejkolwiek substancji psychoaktywnej jest nieodpowiedzialny i lekkomyślny stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Nie pochlebiamy takim zachowaniom, jednak nie zgadzamy się na łamanie praw człowieka i konstytucji poprzez karanie go za spożycie marihuany podczas gdy ona nie działa na jego ośrodkowy układ nerwowy!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kleaner Spray

Kleaner Spray

Inne w tej kategorii

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

trawka.org haszysz.com nasionakonopi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl