CleanUrin - Syntetyczny mocz

Nowy produkt

59,99 zł

„Cześć, jestem twoim niezwykle praktycznym towarzyszem we wszystkich sytuacjach. Jestem syntetycznym, produkowanym laboratoryjnie moczem o takich samych właściwościach jak mocz zdrowej, trzeźwej osoby, wolnej od wpływu jakichkolwiek substancji. Od 2006 roku uszczęśliwiałem mnóstwo „sikaczy”. Najlepszym miejscem do schowania mnie jest bielizna, w której temperatura jest dla mnie idealna i jestem niewykrywalny.”

CleanUrin to w pełni syntetyczny mocz (syntetyczny mocz), zapakowany w 25 ml w praktycznym, solidnym i jednocześnie elastycznym otwieranym woreczku. CleanUrin jest więc wygodny do noszenia (nawet podczas uprawiania sportu, jazdy samochodem lub spania) i można go używać dyskretnie w dowolnym momencie bez dalszego przygotowania. IDEALNY DO STOSOWANIA W DRODZE!

Mobilny, całkowicie syntetyczny mocz do codziennego użytku w celu ochrony Twojej prywatności

  • Przechodzi wszystkie popularne testy
  • Bezkonkurencyjny od 2006 roku
  • Saszetka jest elastyczna i ma zaokrąglone rogi
  • Łatwe i ciche otwieranie - nawet przy wilgotnych rękach
  • Wygląda jak prawdziwy mocz w świetle UV
  • Ważny przez 36 miesięcy
  • Trzy letnia gwarancja wymiany w przypadku uszkodzonych szwów

Podczas noszenia na ciele temperatura pozostaje stała i naturalna (33–34 ° C). Bardzo wytrzymała saszetka. Niski poziom hałasu. Opatentowany otwór z dwóch stron. Łatwe otwieranie - nawet wilgotnymi rękami. Wygląda jak prawdziwy mocz w świetle UV.

* CleanUrin nie nadaje się do spożycia i nie może być stosowany do fałszowania testów narkotykowych / kontroli / badań itp.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl