Klienci mają prawo do wycofania transakcji w ciągu 10 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Wysłanie oświadczenia zwrotu w tym okresie w postaci e-maila lub innej formy kontaktu, jest wystarczające w celu wycofania transakcji. Prawo do zwrotu przysługuje, kiedy opakowania są w stanie nienaruszonym przez klienta. W przypadku zwrotu towaru, zwrot pieniędzy jest realizowany w całości lub częściowo po potrąceniu kosztów wysyłki.

Sklep www.DobrySkun.pl umożliwia wymianę zakupionego towaru na inny towar. Po wcześniejszym uzgodnieniu między Sprzedającym a Kupującym, Kupujący może odstąpić od umowy zawieranej na odległość wyrażając jednocześnie wolę zaliczenia należnej mu kwoty jako przedpłaty na nowe zamówienie.


Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

trawka.org haszysz.com nasionakonopi.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl