Przedstawione niżej zasady obowiązujące przy zamówieniach dotyczą tylko relacji pomiędzy sklepem internetowym DobrySkun.pl a klientem. Inne zasady proponowane przez klienta bez pisemnej zgody firmy, nie będą brane pod uwagę.

Zawieranie transakcji

Sklep internetowy www.DobrySkun.pl zastrzega sobie prawo do zmian szczegółów zapisanych w cennikach, katalogach, materiałach reklamowych, stronach internetowych, ogłoszeniach, potwierdzeniach wysyłki oraz próbkach w każdym czasie. Zamówienia klientów są traktowane jako oferty do zawarcia kontraktu. Umieszczenie zamówień za pośrednictwem strony internetowej odbywa się przez elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W razie błędów w pisowni, poprawek lub nieprawidłowych obliczeń DobrySkunzastrzega sobie prawo do usunięcia lub zmiany oferty.

Zwroty

Klienci mają prawo do wycofania transakcji w ciągu 10 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Wysłanie oświadczenia zwrotu w tym okresie w postaci emaila lub innej formy kontaktu, jest wystarczające w celu wycofania transakcji. Prawo do zwrotu przysługuje, kiedy opakowania są w stanie nienaruszonym przez klienta. W przypadku zwrotu towaru, zwrot pieniędzy jest realizowany w całości lub częściowo po potrąceniu kosztów wysyłki.

Ceny

Cenami obowiązującymi dla klienta są wyłącznie ceny zawarte w potwierdzeniu zamówienia złożonego w sklepie. Zamówienia zaakceptowane do natychmiastowej wysyłki i bez wcześniejszego potwierdzenia przyjęcia, są wyceniane na podstawie aktualnego cennika w dniu zamówienia. Obowiązek opłacenia ceł importowych lub exportowych spoczywa na kupującym.

Wysyłka

Zamówienia są wysyłane na adres podany przez klienta. Sklep internetowy www.DobrySkun.pl podejmuje wszelkie starania, aby utrzymać dane do wysyłki bezpieczne. Wysyłka jest prowadzona w dni robocze: od poniedziałku do piątku, do godziny 16:00. Produkty przed wysyłką są odpowiednio zabezpieczane i pakowane w białe koperty bąbelkowe formatu A4.

Zasady płatności

Wszystkie płatności są płacone z góry, jeśli nie ma innych ustaleń. Płatności są realizowane na rachunek podany na fakturze. Płatności są uznane za zrealizowane w momencie ich zaksięgowaniu na podanym rachunku. Naszym obowiązkiem nie jest akceptacja czeków i innych bonów.

Wysyłka nasion następuje po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia. Składając zamówienie potwierdzasz, że jesteś ukończyłeś 18 lat. Przesyłki są wysyłane najczęściej następnego dnia roboczego.

Nie doradzamy na temat uprawy konopi, gdyż doradztwo takie jest nielegalne.

Płatności realizujemy:

za pobraniem,

w postaci wpłaty na konto poprzez system Przelewy24

przelewem bankowym.

Gwarantujemy najwyższą jakość nasion pochodzących bezpośrednio od producenta.

Sklep internetowy www.DobrySkun.pl zastrzega sobie prawo do wystąpienia o odszkodowanie i zwrot poniesionych kosztów przesyłki w przypadku jej nieodebrania, lub od osoby, która złożyła fałszywe zamówienie.

Gwarantujemy całkowitą satysfakcję z zakupionego towaru. Zapewniamy, że paczki z nasionami są tak zabezpieczone, aby nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu. Wysyłane paczki są dyskretne i w żaden sposób nie zdradzają zawartości. Masz prawo zwrócić przesyłkę bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od daty wysyłki, jednak paczka nie może być w żaden sposób naruszona.

 

Prowadzimy także wysyłkę kurierem DPD, FEDEX oraz przez paczkomaty InPost. Zastrzegamy sobie możliwość zmian cen. Wszystkie ceny w sklepie internetowymwww.DobrySkun.pl są podawane w walucie polskich złotych i zawierają podatek VAT.


Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl