Filtruj według

Nasiona feminizowane
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Plon
więcej... mniej
Genotyp
więcej... mniej
Czas kwitnienia
więcej... mniej
THC
więcej... mniej
Dla Początkujących
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
CBD
więcej... mniej
Filter
Pokazuje 1 - 24 z 285 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 285 elementów

Automatyczne nasiona konopi

Ze względu na swoje właściwości automatyczne nasiona konopi polecane są przede wszystkim dla początkujących. Wysoka wartość kolekcjonerska sprawia jednak, że również doświadczeni koneserzy będą zadowoleni z zakupu. Feminizowane nasiona konopi tego typu występują w bardzo wielu odmianach. Różni je zarówno wygląd samych roślin, jak i aromat oraz działanie. Każda z nich ma również inną zawartość THC i CBD. Dlatego bez trudu zbudujesz rozbudowaną kolekcję opartą jedynie o nasiona automaty. Wyróżnia je szybki wzrost i kwitnienie. Wystarczą zaledwie 2 do 4 tygodni, by roślina wyhodowana z takich nasion zakwitła. Jednocześnie odmian automatycznych nie można zaliczyć do wymagających. Potrzebują przede wszystkim dużo światła – nawet 22 godziny dziennie. Szybki rozwój sprawia, że rośliny są bardzo wydajne, mimo że nie zajmują wiele miejsca.

Rośliny kwitnące automatycznie różnych odmian pozyskiwane są poprzez staranne krzyżowanie. Nasz sklep oferuje bardzo szeroki wybór nasion marihuany właśnie tego typu. Przeznaczone do celów kolekcjonerskich produkty dostępne są w wielu wariantach pochodzących od najlepszych światowych marek. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości nasion konopi, trafiłeś doskonale. Producenci tacy jak Auto Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Dutch Passion czy Bulk Seed Bank dbają o zadowolenie swoich klientów, dostarczając im nasiona automatów o doskonałych walorach. Sklep Dobryskun.pl na bieżąco monitoruje również jakość obecnego w asortymencie towaru, dlatego możesz być pewien, że się nie zawiedziesz. Dzięki temu, że rośliny wzrastają w sposób kontrolowany, pozyskany z nich materiał odznacza się określonymi zaletami i właściwościami. Znajdziesz tu zarówno dobrze znane szczepy, które powinny znaleźć się w każdej kolekcji, jak i wyjątkowe, rzadziej spotykane feminizowane nasiona konopi stanowiące prawdziwą gratkę dla poszukiwaczy oryginalnych rozwiązań. Zapoznaj się z naszą ofertą, by znaleźć produkty, które idealnie uzupełnią Twoją kolekcję. Zapraszamy!

Oferowane nasiona Autoflowering to takie, które zakwitają automatycznie. Oznacza to, że bez względu na panujące warunki oświetleniowe zaczynają kwitnąć w określonym momencie swojego życia. Genotypem odmian Autoflowering są dziko rosnące na terenach wschodniej Europy konopie Cannabis Ruderalis, które możliwość wzrostu miały jedynie latem, kiedy dzień trwał długo a noc krótko. Odmiany Autoflowering cechują się niską wysokością i krótkim cyklem.

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl