Bibułki Greengo z filtrami i tacką Zobacz większe

Bibułki Greengo z filtrami i tacką

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

14,90 zł

Bibułki Greengo z filtrami i tacką

Greengo King Size Slim – niewybielane bibułki! Zapomnij o wszystkich innych markach. Greengo  są najlepszymi bibułkami zrobionymi z oryginalnego niewybielanego papieru.

  • 33 bibułki w paczce
  • Dumny zwycięzca ” European Product Awards 2011!”

Greengo są zrobione z papieru posiadającego certyfikat ” FSC „, który jest pierwszym i obecnie najbardziej rozpoznawalnym globalnie system certyfikacji lasów i produktów drzewnych. System oparty jest o szereg standardów – wymogów stworzonych przez członków organizacji FSC A.C. Dokumenty te opisują zasady prawidłowego gospodarowania lasami oraz sposoby ich weryfikacji w terenie. Standardy opisują również zasady kontroli przepływu surowca z lasu do ostatecznego konsumenta w sposób, który gwarantuje, że produkty oznakowane LOGO FSC faktycznie pochodzą z lasów spełniających wymogi FSC.

Bibułki Greengo posiadają idealną gramaturę 14g/m2. W ich produkcji nie użyto chloru „100% TCF” naprawdę niewybielany papier. Inni producenci nawet w niewybielanych bibułkach stosują chlor w ich produkcji. My tego nie robimy! Nasze bibułki świetnie się spalają i skręcają. Są czyste i naturalne, nowe opakowanie gwarantuje filterki i podstawke dzięki której pogoda oraz warunki nie przeszkodzą nam w niczym. Dodatkowo całe opakowanie jest wzmocnione magnesem, paczka nie otworzy się sama.

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl skuteczne pozycjonowanie WildMoose.pl