Nowy Auto Purple Diesel Zobacz większe

Auto Purple Diesel

Nowy produkt

  • 3 sztuki
  • 10 sztuk
  • 1 sztuka

23,90 zł

Auto Blueberry x Auto Diesel

8 - 10 tygodni

Autoflowering

bardzo duży (450g-550g/m2 Indoor)

Niskie (do 80cm)

16

Auto Purple Diesel firmy Advanced Seeds to feminizowane automatycznie kwitnące nasiona marihuany pochodzące z połączenia dwóch niesamowitych genów auto: Auto Blueberry i Auto Diesel. Taka niesamowita kombinacja może ustąpić tylko automatycznie kwitnącej hybrydzie z najbardziej charakterystycznymi cechami organoleptycznymi linii Purple.

Powstała roślina jest prawdziwą ucztą dla oczu: jej piękny różowo-fioletowy kolor staje się widoczny od bardzo wczesnego stadium. Poza tym jest superszybka, kwitnąca w nie więcej niż 65 dni. Dzięki niej nawet najbardziej niedoświadczeni hodowcy będą mogli uzyskać obfite zbiory gęstych, wypełnionych żywicą pąków.

Co więcej, hodowcy w pomieszczeniach pokochają jej wydajność (do 550 g / m2), co jest raczej zaskakujące, biorąc pod uwagę jej niewielkie wymiary. Od kwietnia do listopada będzie dobrze się rozwijała na świeżym powietrzu, jako większość genetycznie kwitnącej rośliny, produkując pąki więcej niż raz w roku. Smak i aromat Auto Purple Diesel są głębokie i fascynujące: mieszanka jagód i oleju napędowego. Jeśli chodzi o jej efekt, jest to bardzo interesujące dla nieustraszonych ciężkich konopi indyjskich, którzy są gotowi znieść poziom THC do 16%.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Auto Purple Diesel

Auto Purple Diesel

Inne w tej kategorii

Klienci zakupili również

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl