Lista produktów producenta: Polskie Nasiona


Polskie Nasiona to polski seedbabk, który już od kilku lat zajmuje się profesjonalną selekcją marihuany. Zespół składa się z wykwalifikowanych breederów, mających ogromne doświadczenie w tej dziedzinie i doskonale zorientowanych w różnych genotypach tej rośliny. Jeśli szukasz nasiona najwyższej jakości, ze 100% zdolnością kiełkowania i idealnymi parametrami życiowymi, to produkty z Polskie Nasiona dokładnie to, co trzeba.


Obecnie istnieje ogromna liczba różnych odmian, których oddziaływanie może czasem wręcz diametralnie różnić. Ale mimo tej niesamowitej różnorodności, wszyscy nasi klienci mogą być pewni, że dla nich wybraliśmy tylko najlepsze strainy. Asortyment sklepu składa się z odmian, które zostały wypracowane przez naszych hodowców, jak i z naszych wersji już istniejących.


Produkty seedbanku przechodzą kilka etapów kontroli oraz dodatkowy ręczny wybór, co jest gwarancją najwyższej jakości nasion.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Dobryskun.pl – oferujemy legalne nasiona marihuany.

Odpręż się razem z nami! Co nas wyróżnia na rynku? Jesteśmy wielkimi pasjonatami tego, co robimy. Nasze zalety: pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiednie nasiona konopii (posiadamy produkty marek znanych na całym świecie, m.in. Dinafem, Dutch Passion, Green House Seeds, Female Seeds, Royal Queen Seeds, Sweet Seeds - nasiona feminizowane, nasiona marihuany z automatycznym kwitnieniem, czy marihuanę medyczną).

Chcesz wiedzieć o naszych promocjach jako pierwszy? Zapisz się do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Dobryskun.pl realizacja egzyl.pl